תנאים

תנאים

אנא קרא תנאי שירות אלה (“תנאים”, “תנאים והגבלות”) בעיון לפני השימוש באתר https://artoonz.org/ (“השירות”) וב-artoonz Plugin (תוכנה) המופעלים על ידי artoonz LLC. (“אנחנו”, “אנחנו” או “שלנו”).

הגישה והשימוש שלך בשירות ובתוכנה מותנים בהסכמתך ועמידה בתנאים אלה. תנאים אלה חלים על כל המבקרים, המשתמשים ואחרים שניגשים או משתמשים בשירות ובתוכנה.

על ידי גישה או שימוש בשירות ובתוכנה אתה מסכים להיות כפוף לתנאים אלה. אם אינך מסכים עם חלק כלשהו מהתנאים, אינך רשאי לגשת לשירות.

קישורים לאתרים אחרים


השירות שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שאינם בבעלות או בשליטת ARTOONZ ORG.

לחברת ARTOONZ אין שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרים או שירותים של צד שלישי, ואינה נושאת באחריות. בנוסף, אתה מאשר ומסכים שחברת ARTOONZ לא תהיה אחראית או אחראית, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או הפסד שנגרמו או נטען שנגרמו על ידי או בקשר עם שימוש או הסתמכות על כל תוכן, סחורה או שירותים כאלה הזמינים. באתרים או שירותים כאלה או באמצעותם.

אנו ממליצים לך בחום לקרוא את התנאים וההגבלות ואת מדיניות הפרטיות של כל אתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שבהם אתה מבקר.

הענקת רישיון


גרסה מסחרית
לאחר שרכשת את הרישיון המסחרי לתוכנה, וקיבלת את הקובץ בגרסה המלאה, אתה מורשה להתקין את התוכנה רק בדומיין אחד/אתר אינטרנט אחד. אתה יכול להעביר את הרישיון לדומיין אחר. אינך רשאי לשכפל את התוכנה כולה או חלקה, פרט לכך שאתה רשאי ליצור עותק אחד של התוכנה למטרות גיבוי או ארכיון. אתה רשאי לסיים רישיון זה בכל עת על ידי השמדת המקור וכל העותקים של התוכנה בכל צורה שהיא. אתה רשאי להעביר לצמיתות את כל זכויותיך על פי תנאים אלה בתנאי שתעביר את כל העותקים של התוכנה (כולל עותקים של כל הגרסאות הקודמות אם התוכנה היא שדרוג) ולא תשמור אף אחת, והנמען מסכים לתנאי תנאים אלה. אינך רשאי להפיץ מחדש, לשנות או למכור מחדש את התוכנה בשום אופן ללא אישור בכתב מחברת ARTOONZ . אינך רשאי לשכור, לשכור או להשאיל את התוכנה. אינך רשאי להשתמש בתוכנה בכל תוכנה או יישום המתחרים במוצרים ובשירותים של חברת ARTOONZ .

הגבלות


איסור על הנדסה לאחור, פירוק ופירוק. אינך רשאי לבצע הנדסה לאחור, לבצע דה-קומפילציה או לפרק את התוכנה בשום אופן ללא אישור בכתב מחברת ARTOONZ .

סיום


מבלי לפגוע בכל זכויות אחרות, חברת ARTOONZ עשויה לסיים תנאים אלה אם לא תעמוד בתנאים וההגבלות של תנאים אלה. במקרה כזה, עליך להשמיד את כל העותקים של התוכנה.

מדיניות החזרים


אם אינך מרוצה מרכישת תוסף ARTOONZ או תוספים, אנא צור איתנו קשר תוך 30 יום ממועד הזמנתך ואנו ננסה לפתור כל בעיה. אם לא נוכל לפתור את הבעיות שלך, נעניק לך החזר של 100%.

תשומת הלב! מדיניות ההחזרים שלנו אינה מכסה רכישת שירות לפיתוח חנות מותאמת אישית, חנויות מבוססות, חנויות פרימיום, מנויי Sellika, דפי נחיתה, סלוויה ומוצרי פרימיום.

מדיניות ביטול


לפני סיום תקופת הניסיון החינמית שלך, תוכל לבחור להישאר עם Sellvia או לבטל את המנוי שלך. כברירת מחדל, המינויים והחיוב נמשכים עד שתבטל את חשבונך.

הסרת ההתקנה של Sellvia מהחנות שלך לא תבטל את המנוי שלך, עליך ליזום ביטול של השירות בחשבון Sellvia שלך https://ARTOONZ .org

תוכנית המנוי שלך עשויה להתבטל בכל עת. עם זאת, סלוויה אינה מחזירה חלקים שאינם בשימוש במנוי. המשמעות היא שאם תבטל את המנוי שלך, הוא לא יתחדש יותר אוטומטית, אבל תשמור על הגישה עד סוף תקופת המנוי שלך.


זכויות יוצרים


התוכנה נמצאת בבעלות חברת ARTOONZ , והיא מוגנת על ידי חוקי זכויות יוצרים ואמנות בינלאומיות לזכויות יוצרים, כמו גם חוקים ואמנות קניין רוחני אחרים. התוכנה מורשית, לא נמכרת, לך לשימוש בכפוף אך ורק לתנאים וההגבלות של תנאים אלה.

שינויים


אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים אלה בכל עת. אם תיקון הוא מהותי, ננסה להודיע ​​לפחות 30 יום לפני כניסת תנאים חדשים לתוקף. מהו שינוי מהותי ייקבע על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

על ידי המשך גישה או שימוש בשירות שלנו לאחר שהתיקונים הללו נכנסים לתוקף, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים המתוקנים. אם אינך מסכים לתנאים החדשים, אנא הפסק להשתמש בשירות.

צור קשר


אם יש לך שאלות כלשהן לגבי תנאים אלה, אנא צור איתנו קשר community.care@ARTOONZ.org

Main Menu